Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Atkārtotās balsošanas otrajā dienā iepriekš nobalsojis 241 balsstiesīgais

Atkārtotās balsošanas otrajā dienā, 20. jūlijā, Ķekavas novada 785. vēlēšanu iecirknī iepriekš nobalsojis 241 balsstiesīgais. Līdz šim iespēju nobalsot iepriekš atkārtotajā balsošanā izmantojuši 488 vēlētāji.

Aizliegums peldēties Titurgas ezerā joprojām spēkā

Jūnija sākumā noteiktais aizliegums peldēties Titurgas ezerā sadzīves kanalizācijas piesārņojuma dēļ joprojām ir spēkā. Kā informē Ķekavas novada pašvaldības Vides un labiekārtošanas speciālisti, otrdien, 18. jūlijā, Titurgas ezerā veiktas atkārtotas ūdens analīzes, un to rezultāti būs zināmi jau nākamajā nedēļā.

Eiropas koru olimpiādē startē divi kori no Ķekavas (papildināts)

No 16.-23. jūlijam Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās norisinās Eiropas koru olimpiāde, vienuviet pulcējot teju 200 pasaules labākos korus – to vidū arī Ķekavas Mūzikas skolas koris, kas savu pirmo uzstāšanos piedzīvos sestdien, 22. jūlijā, un vīru koris “Ķekava”, kas jau ieguvuši sudraba medaļu.

Padomi pareizai atkritumu šķirošanai

Ik gadu, pieaugot iedzīvotāju skaitam novadā, palielinās arī radītais atkritumu daudzums. Lai veicinātu dabai draudzīgu dzīvesveidu, Ķekavas novada pašvaldība atgādina – visā novada teritorijā pie daudzdzīvokļu mājām ir pieejami konteineri papīra, plastmasas, stikla un bioloģiskiem atkritumiem. Saudzējot apkārtējo vidi, piedāvājam dažus vērtīgus padomus ērtākai atkritumu šķirošanai.