2016. gada 1. aprīlī Ķekavas novada dome atbalstījusi ieceri „Par publisko apspriešanu Pļavniekkalna sākumskolas pārbūvei”.


Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija 1. aprīlī apstiprināja jauno SIA „Getliņi EKO” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu – sākot ar šī gada 5. maiju tas būs 28,32 eiro/t bez PVN.


Biedrība „Partnerība “Daugavkrasts”” aicina visus interesentus uz informatīvo semināru par projektu iesniegumu sagatavošanu konkursa 1. kārtas Lauku attīstības programmas 2014.-020.g. apakšpasākumā «Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju»


Spriguļu pāris Plakanciemā svin Zelta kāzas
30. aprīlī Ķekavas novada Plakanciemā Zelta kāzas svinēja Olrita un Vitālijs Spriguļi, kuri abi kopā jau no 1977. gada saimnieko Gala Ratnieku mājās Plakanciemā.
Aizvadītas noslēdzošās diskusijas projekta „Esi aktīvs” ietvaros
21. un 28. aprīlī norisinājās noslēdzošās divas iedzīvotāju grupu tikšanās Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras īstenotā projekta “Vietējo kopienu veselību veicinošu fizisko aktivitāšu stratēģiju izstrādes un īstenošanas prakses Eiropā“ ietvaros.
Arī šogad Nacionālie bruņotie spēki talko Nāves salā
Arī šogad Nacionālie bruņotie spēki ir atsaukušies aicinājumam piedalīties vides sakopšanā – karavīri un zemessargi pievienojās Lielajai talkai, kuras mērķis ir padarīt Latviju un Baltijas jūras reģionu par tīrāko vietu pasaules kartē.
No 2. maija izsludināts meža ugunsnedrošais laika posms visā Latvijā
Pamatojoties uz Ugunsdrošības noteikumiem un hidrometeoroloģisko prognozi, Valsts meža dienests nosaka meža ugunsnedrošo periodu visā Latvijā no 2. maija.
Paziņojums par detālplānojuma „Mežgravas” publisko apspriešanu
Detālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 14.04.2016. lēmumu Nr.2.§4.p. (prot. Nr. 15) „Par detālplānojuma „Mežgravas” projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma „Erceni” publisko apspriešanu
Detālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 14.04.2016. lēmumu Nr.2.§3.p. (prot. Nr. 15) „Par detālplānojuma „Erceni” projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Ķekavas Mūzikas skola izsludina audzēkņu uzņemšanu 2016./2017. mācību gadam
Aicinām 2016./2017. mācību gadā mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās!
Privāto ielu īpašnieku kūtrums neļauj Loreķu ciemā izbūvēt ūdensvadu
Ūdens kvalitāte Ķekavas novada Loreķu ciemā ar katru gadu pasliktinās. Lai ar Eiropas Savienības (ES) finansiālo atbalstu izbūvētu centralizētu ūdensvadu un kanalizācijas sistēmu, nepieciešama vairāk nekā divsimt zemju īpašnieku piekrišana. Šāda situācija izveidojusies tāpēc, ka gandrīz visas ciema ielas ir privātīpašums.
Izsludina pieteikšanos NVO projektu atbalsta konkursam
Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos Ķekavas novada nevalstisko organizāciju darbības atbalsta projektu konkursam
Titurgas ezera Mežaparka publiskās apspriešanas rezultāti
2016.gada 14.aprīlī Ķekavas novada dome atbalstīja publiskās apspriešanas laikā izvēlēto Tīturgas ezera Mežaparka attīstības variantu tipu - Tīturgas ezera aktīvās atpūtas parku.
Daugmales pamatskolai - 90. jubileja
Bijušie un esošie skolotāji, darbinieki un absolventi tiek aicināti uz Daugmales pamatskolas 90. jubileju, kas notiks 7. maijā plkst. 18.00.
Paziņojums par lokālplānojuma apstiprināšanu nekustamajā īpašumā Rīgas iela 107
Paziņojums par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem apstiprināšanu ar saistošajiem noteikumiem nekustamajā īpašumā Rīgas iela 107, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā.
Mobilais mamogrāfs 20.maijā
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 20.maijā.
Loreķu laukā pasliktinās dzeramā ūdens kvalitāte, vienīgais risinājums - izbūvēt centralizētu kanalizācijas un ūdensvada sistēmu
Ūdenssaimniecības attīstības projekta ietvaros Loreķu laukā Ķekavā tika veiktas dzeramā ūdens analīzes, kas apliecina, kas šajā teritorijā pasliktinās dzeramā ūdens kvalitāte.
Izveido savu stilizētu tautas tērpu un laimē novada tautastērpa brunci
Ķekavas novada svētku ietvaros no 16. līdz 18.jūnijam aicinām piedalīties tērpu skates konkursā, kur būs iespēja savā īpašumā iegūt Ķekavas novada tautastērpa brunci.
Brīvdienu rallijs 21. maijā Ķekavā
Vislatvijas brīvdienu rallijs ir pozitīvs pasākums ar sacensību garu, ģimenēm, kolēģiem un draugu kompānijām
Tuvojas beigām mājdzīvnieku reģistrācijas termiņš
Saskaņā ar Ķekavas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem līdz 2016. gada 1. jūlijam visiem dzīvnieku īpašniekiem Ķekavas novadā jāreģistrē savi mājdzīvnieki - suņi un kaķi - pašvaldības izveidotajā dzīvnieku reģistrā, neraugoties uz to, vai dzīvniekam ir vai nav implantēta mikroshēma.
Uzņēmējus aicina vasarā nodarbināt skolēnus
Arī šogad, jau trešo vasaru, Ķekavas novada pašvaldība īstenos projektu, kura ietvaros aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novada izglītības iestāžu skolēniem vasaras brīvlaikā.
Sākumskolas baseina pamatos iemūrē vēstījumu nākamajām paaudzēm
18. martā topošā Ķekavas sākumskolas baseina būvlaukumā notika svinīgā kapsulas iemūrēšana vērienīgās būves pamatos.
Izsludināts konkurss 1.kārtai Lauku attīstības programmas 2014.-2020.g. apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”
Biedrība „Partnerība „Daugavkrasts”” izsludina atklātu projektu iesniegumu konkursa 1.kārtu Lauku attīstības programmas 2014.-2020.g. apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”
  Drukāt