Ceturtdiena, 26. novembris
Šodien sveicam: Konrāds, Sebastians
 
 
Aktualitātes
Nosūtīt saiti: Nosūtīt saiti:
Ķekavas novada pašvaldība ir vienīgā pašvaldība Latvijā, kas ir ieguvusi iespējas veidot fizisko aktivitāšu un veselīga dzīves veida stratēģiju, izmantojot Eiropas Savienības finansējumu.


TC "Liiba" 2. stāvā no 2015. gada 25. novembra līdz 2016. gada 29. februārim būs apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta audzēkņu keramikas un veidošanas darbu izstāde "VEIDOSIM SAVU PASAULI". FOTO no atklāšanas pasākuma 24. novembrī.


Daugavas lejteces tūrisma reģions turpina attīstīties
24.novembrī Baldones novada Mercendarbes muižā tikās Daugavas lejteces tūrisma reģiona novadu tūrisma informācijas centri un tūrisma speciālisti, pašvaldības pārstāvji- no Ogres novada, Ikšķiles novada, Ķekavas novada, Salaspils novada un Baldones novada pašvaldībām.
Biedrība Solis tuvāk īsteno projektu "Nākotnes atspulgi"
Biedrība Solis tuvāk sadarbībā ar starptautisko organizāciju Ida network no Bulgārijas kopā ar partneriem no Rumānijas, Serbijas, Polijas, Ungārijas un Igaunijas realizējuši projektu “Reflections of the future” (“Nākotnes atspulgi”) programmas Eiropa pilsoņiem aktivitātē Eiropas piemiņas pasākumi.
Aicinām Ķekavas novada mājdzīvnieku īpašniekus uz informatīvi izglītojošu semināru
Biedrība “Dzīvnieku patversme “Mežavairogi”” aicina Ķekavas novada mājdzīvnieku īpašniekus uz informatīvi izglītojošu semināru 2.decembrī plkst. 18.00 Pļavniekkalna pamatskolā,Katlakalnā.
Informācija zvejniekiem!
Ķekavas novada pašvaldība aicina Ķekavas novada zvejniekus līdz 1. decembrim pieteikties rūpnieciskās zvejas rīku limitu izmantošanai 2016.gadam atbilstoši 30.11.2009. MK noteikumiem Nr.1374 „Noteikumi par rūpnieciskās zvejas limitiem un to izmantošanas kārtību iekšējos ūdeņos”, iesniedzot pašvaldībā iesniegumu.
Pierīgas iedzīvotāji valsts un pašvaldības pakalpojumus saņems ātrāk, ērtāk un izdevīgāk
Ātrāk, ērtāk, izdevīgāk – šīs priekšrocības publisko pakalpojumu saņemšanā turpmāk varēs novērtēt ikviens Rīgas reģiona iedzīvotājs, jo pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas Rīgas reģionā šogad darbu uzsāks 11 Valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri (VPVKAC).
Uzklausīšanas sanāksme par SIA “BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2015.gada 4.decembrī plkst.12:00 Baložu kultūras namā, Skolas ielā 4, Baložos, Ķekavas novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA “BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu (turpmāk – tarifu projekts).
Sveic Ķekavas novada Zelta pārus
Arī šogad Ķekavas novada pašvaldība īpaši sveica Ķekavas novadā dzīvojošus pārus, kas šogad atzīmēja 50 vai vairāk gadu kopdzīves jubileju. Šogad aicinājumam pieteikties atsaucās trīs pāri - Čapasu pāris no Odukalna, Karlapu pāris no Ķekavas, kā arī Vasiļjevu pāris no Dzērumiem.
Grupas Prāta vētra filma “Starp krastiem” Ķekavas novadā
Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu "Prāta Vētra”.
Ķekavieši šoreiz pret Rail Baltica projektu izturas labvēlīgi; sabiedriskajā apspriešanā tikpat kā nav jautājumu
Salīdzinot ar iepriekšējo reizi, Ķekavā Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa projekta "Rail Baltica" sabiedriskā apspriešana notika pavisam mierīgi. Piektdien, 20. novembrī pašu sapulci apmeklēja vien daži desmiti cilvēki.
Apskatāma fotoizstāde par aizvadītajiem Dziesmu un deju svētkiem
Pašvaldības ēkā, 2. stāvā apskatāma fotoizstāde "Ķekavas novads XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos", kuras autore ir fotogrāfe Velga Kūkuma.
Aicina pensionārus bez maksas pārbaudīt acu spiedienu
1. decembrī plkst. 9.00 - 13.00 Ķekavas sociālās aprūpes dienas centrā "Gaismas iela", Gaismas ielā 19 k - 8 aicina pensionārus bez maksas pārbaudīt acu spiedienu, kas ir viens no ievērojamākajiem glaukomas riska faktoriem.
Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma (IVN) ziņojuma sabiedrisko apspriešanu
Ziņojuma "Mājputnu intensīvās audzēšanas kompleksa „Putnu fabrika Ķekava” pārbūve un ražošanas apjomu palielināšana Ķekavas novada Ķekavas pagastā" sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks šī gada 3. decembrī plkst. 18:00 Doles Tautas namā, Rīgas ielā 26, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā (ieeja no Tūrisma informācijas centra).
Valsts svētku koncerts Daugmalē (FOTO)
16. novembrī Daugmalē notika Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts "Mani vārdi Latvijai", kurā uzstājās pašu daugmaliešu koris un folkloras kopa.
Pasniedz apbalvojumu "Ķekavas novada Goda pilsonis"
17. novembrī Valsts svētku koncerta ietvaros Ķekavas kultūras namā trim Ķekavas novada iedzīvotājiem - Mārtiņam Skujam, Marģeram Lūsim un Vijai Vasītei - Vosipai - tika pasniegts apbalvojums "Ķekavas novada Goda pilsonis".
Pārbaudīs trauksmes sirēnu darbību
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvalde informē, ka š.g. 26. novembrī plkst. 10.00 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā.
CVK reģistrē iniciatīvas grupu parakstu vākšanai par 12. Saeimas atsaukšanu
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) 13. novembrī reģistrēja biedrības "Varu Latvijas tautai" iniciatīvas grupu parakstu vākšanai par ierosinājumu rīkot tautas nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu.
Sveic pagājušā mācību gada olimpiāžu laureātus
12. novembrī patriotu nedēļas ietvaros Doles tautas namā tika sveikti izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi par sasniegumiem mācību olimpiādēs, skatēs, konkursos un sacensībās.
Tiks apbalvotas labākās sporta komandas, treneri un sportisti
Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra rīko svinīgos pasākumus, lai apbalvotu labākos Ķekavas novada sportistus, trenerus un komandas 2015.gadā.
Lāčplēša dienas lāpu gājiens foto mirkļos
11. novembrī, pieminot Lāčplēša dienu un varoņus, kuri nesaudzējot savu dzīvību cīnījās par Latvijas neatkarību 1919. gadā, notika lāpu gājiens cauri Ķekavai.
SIA "Baložu komunālā saimniecība" paziņojums par tarifa projektu
SIA “Baložu komunālā saimniecība”, vienotais reģistrācijas numurs: 40003201921, Kr.Barona iela 1, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, 2015.gada 05.novembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku.
Seniorus aicina vingrot
Tiek organizēta jauna senioru vingrošanas grupa Ķekavas dienas centrā “Gaismas iela”.
Mākslas skolas audzēkņiem panākumi izstādē "Lidice 2015", Čehijā
4. novembrī Čehijas vēstniecība rīkoja 43. Starptautiskās bērnu lietišķās mākslas izstādes "Lidice 2015", Čehijā laureātu godināšanas pasākumu Rīgā. Konkursa galveno balvu - medaļu "Lidices roze" ieguva, tagad jau absolventes, Žanetes Rudzītes darbs, atzinības - 8. kursa audzēknes Lindas Auziņas un absolventes Santas Filipsones darbi.
2015. gada pārskats – ceļu remonti
Joprojām Ķekavas novada pašvaldības viena no lielākajām rūpēm līdztekus samilzušajām izglītības infrastruktūras problēmām ir ceļi. Kopējais pašvaldības ceļu garums Ķekavas novadā ir apmēram 200 km, kurus gadu no gada pašvaldība iespēju robežās remontē, sākot ar sliktākajā stāvoklī esošajiem.
Sludinājuma atsaukums
Ķekavasnovads.lv atsauc iepriekš publicēto sludinājumu "Palielinoties apkures izmaksām, SIA "BKS" plāno celt tarifus".
Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes gada nogalē
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes novembrī un decembrī būs aplūkojamas mākslas skolā, mūzikas skolā, bibliotēkā, ambulancē, "Mēness aptiekā", sociālās aprūpes centrā un TC Liiba. Laipni gaidīti!
Ķekavas Zoo uzbūvē novietnes fazāniem
Biedrība “Ķekavas Starptautiskā Sadraudzības biedrība” sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu (LAD) īstenoja projektu, kura ietvaros tika uzbūvēta Putnu novietne ar aplokiem “Kalnalietuvieši” fazāniem un citiem putniem.
Viesību zāle Ķekavas kultūras namā piedzīvo pārvērtības
Ķekavas kultūras namā noslēgušies viesību zāles remontdarbi, ir pilnībā renovēta un paplašināta viesību zāle, pārbūvēta senā virtuves daļa, tāpat pirmajā stāvā ierīkota tualete cilvēkiem ar kustību traucējumiem un uzstādīta mūsdienu prasībām atbilstoša ventilācijas sistēma gan viesību zālē, gan tērpu noliktavā.
Dzīvību vērts ieguldījums - atstarojošā veste
Šajā oktobrī bojā gājuši 7 gājēji, kas nozīmē, ka katru trešo dienu uz Latvijas ceļiem iet bojā gājējs. Atstarojošā veste, iespējams, būtu izglābusi viņu dzīvību.
Doles-Ķekavas ev. lut. draudzes dievkalpojumi Adventa un Ziemassvētku laikā
Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem Ved mūs pretim kādam baltam klusumam, Aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts, Kas mums atkal no jauna jāatrod.
Trīs novadniekus apbalvo ar Lāčplēša Goda zīmi
Ar Lāčplēša Goda zīmi apbalvoti uzņēmējs Ivars Mangulis, kultūras darbinieks, J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents Jānis Grigalis un putnu fabrikas “Ķekava” Tehniskās daļas vadītāja vietnieks Dainis Jansons.

Pēdējās izmaiņas: 26/11/2015