Ceturtdiena, 3. septembris
Šodien sveicam: Berta, Bella
 
 
Aktualitātes
Nosūtīt saiti: Nosūtīt saiti:
Ķekavas novada dome sveic vecākus, skolotājus un skolniekus zinību dienā.


Ar 1. septembri Latvijas Pasta nodaļa Daugmalē ceturtdienās strādās ilgāk.


Aicina pieteikt pretendentus uz apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”
Ķekavas novada pašvaldība aicina pieteikt pretendentus uz apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”
Ķekavas novads var lepoties ar vienu no labākajiem dzimstības rādītājiem Latvijas novadu starpā
Ķekavas novads var lepoties ar vienu no labākajiem dzimstības rādītājiem Latvijas novadu starpā, taču ir arī medaļas otra puse - ņemot vērā arī turpmāk prognozēto bērnu skaita pieaugumu, tuvākajā laikā var pietrūkt vietu ne tikai bērnudārzos, bet arī novada skolās
Daugmalē notiks lauku diena par bioloģisko burkānu audzēšanu
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar bioloģisko z/s “Atvases” 3. septembrī no plkst. 13.00–16.00 aicina bioloģisko dārzeņu audzētājus uz lauku dienu par bioloģisko burkānu audzēšanu. Saimniecība “Atvases” atrodas Daugmalē, Ķekavas pagastā.
Noslēdzies jauniešu centra vasaras projekts „Dod pieci!”
Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā vasara šogad tikai aizvadīta, īstenojot vairākus projektus, un viens no tiem bija projekts „Dod pieci!”, kurš norisinājās divās daļās.
Skolotāji uzsāk jaunu darba cēlienu
25. augustā, īsi pirms mācību gada sākuma Ķekavas novada izglītības iestāžu – gan skolu, gan bērnudārzu – skolotāji tikās pedagogu konferencē, ko ik gadu rīko Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa, lai informētu par jaunumiem un izmaiņām izglītības jomā kā novada, tā valsts mērogā.
Aicina atsaukties likteņupei Daugavai veltītu dziesmu autorus
Aicina atsaukties dziesmu autorus, kuri savus darbus veltījuši Daugavai un vietām ap to. Nākamajā gadā dziesmas tiks aranžētas un ieskaņotas mūzikas ierakstu studijā, kā arī izveidota koncertprogramma.
Mobilais mamogrāfs Ķekavā 29. septembrī
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 29. septembrī pie Ķekavas ambulances.
Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem un mazām lauku saimniecībām
Lauku atbalsta dienests atgādina, ka projektu iesniegšanas kārta apakšpasākumam „Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai” ir atvērta no 14. augusta līdz 15. septembrim un "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības" - no 3. septembra līdz 5.oktobrim.
Ķekavas Sociālo dienestu turpmāk vadīs Agnese Mence – Katkeviča
13. augustā Ķekavas novada dome, visiem klātesošajiem 15 deputātiem balsojot par, nolēma iecelt Agnesi Menci-Katkeviču par Ķekavas novada pašvaldības iestādes ”Sociālais dienests” vadītāju.
AS „Sadales tīkls” Ķekavas novadā veic elektrotīkla uzlabošanas darbus
Lai nodrošinātu kvalitatīvu, nepārtrauktu un drošu elektroenerģijas piegādi, AS „Sadales tīkls” šogad Ķekavas, Baldones, Mārupes un Olaines novadā realizēs 14 investīciju projektus, elektrotīkla attīstībā ieguldot 639 tūkst. eiro.
“Jautrie zābaciņi” liek atkal plīvot Latvijas karogam pasaulē
Līnijdejotāju klubs “Jautrie zābaciņi” nedēļas nogalē pārstāvēja Latviju Pasaules līnijdejotāju čempionātā “Worlds 2015”, kurš norisinājās Anglijā, dejotājiem tik labi zināmā deju mekā Winter Gardens (Blackpool), no kurienes dejotāji atgriezās ar četriem pasaules čempioniem individuālajos startos.
Ķekavā notiks samits Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai
9. septembrī Doles Tautas namā Ķekavā norisināsies samits "Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai". Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām.
Paraksta Ķekavas sākumskolas 3. kārtas būvniecības līgumu
18. augustā Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Andis Damlics un SIA „Abora” valdes loceklis Juris Kravalis parakstīja Ķekavas sākumskolas 3. kārtas būvniecības līgumu.
Aicina pieteikties starptautiskam labdarības skrējienam
Starptautiskās labdarības organizācija LIONS CLUBS INTERNATIONAL organizē „Brīvības labdarības skrējienu”, kas veltīts Latvijas prezidentūrai Eiropas savienības padomē. Skrējiena maršrutā Varšava – Kauņa - Rīga laikā iegūtos līdzekļus plānots izlietot palīdzībai Ukrainas bērniem un Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai.
Ķekavas novada pašvaldība pārdod atklātā mutiskā izsolē kapitāldaļu SIA „Rīgas apriņķa avīze”
Ķekavas novada dome 2015.gada 17.janvārī ir pieņēmusi lēmumu „Par Ķekavas novada pašvaldībai piederošo SIA „Rīgas Apriņķa avīze” kapitāla daļu atsavināšanu” un apstiprinājusi kapitāla daļu atsavināšanas noteikumus
Rīgas HES ūdenskrātuvē no 3.augusta līdz 18. septembrim pazeminās ūdenslīmeni
Lai nodrošinātu Daugavas hidroelektrostaciju hidrotehnisko būvju drošu ekspluatāciju 2015. gadā laika periodā no 3. augusta līdz 18. septembrim Rīgas HES ūdenskrātuvē vienlaicīgi ir plānots veikt Rīgas HES labā krasta dambja augšas bjefa nogāžu betona virsmas stiprinājumu atjaunošanas remontdarbus un Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizsprosta atjaunošanas remontu.
Tiek uzsākta reģionālā maršrutu tīkla tarifu vienādošana, kas ietekmēs arī Ķekavas novada iedzīvotājus.
Sākot ar septembra mēnesi, mainīsies pasažieru pārvadājumu tarifs arī Ķekavas novada teritorijā.
Gadatirgi Baložos 2015. gadā
Gadatirgu norises laiks - plkst. 8.00 – 15.00 Gadatirgu norises vieta - laukumā pie Baložu kultūras nama un Jaunatnes ielas daļā no Skolas ielas līdz bērnu dārza ieejai.
Paziņojums par detālplānojuma projekta „Maklīči”, „Kaijas” un „Dziļumi” Daugmales pagastā, Ķekavas novadā publisko apspriešanu
Ķekavas novada dome 2015. gada 26. martā pieņēmusi lēmumu „Par detālplānojuma projekta nekustamajiem īpašumiem „Maklīči”, „Kaijas” un „Dziļumi”, Daugmalē, Daugmales pagastā nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Gadatirgi 2015. gadā Ķekavā
Norises vieta: Ķekava, laukumā pie Doles Tautas nama un Skolas ielā Norises laiks: plkst. 8.00-15.00
Aicina piedalīties projektā "Latvija un Turcija: tuvā un tālā"
Turcijas biznesa, tirdzniecības un kultūras institūta (TBCCI) vārdā aicinām Jūs piedalīties Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektā "Latvija un Turcija: tuvā un tālā"
Jaunieši tiek aicināti pieteikties virtuālajās vēlēšanās par iekļūšanu Jauniešu Saeimā
Jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti pieteikties virtuālajās vēlēšanās par iekļūšanu Jauniešu Saeimā.
Paziņojums par detālplānojuma projekta „Laicenieki” Daugmalē, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā publisko apspriešanu
Ķekavas novada dome 2014.gada 25.septembrī pieņēmusi lēmumu Nr. 2.§ 4. „Par detālplānojuma projekta „Laicenieki” Daugmalē, Daugmales pagastā nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Paziņojums par detālplānojuma projekta „Mežbrenči” un „Mežbrenči-1” Daugmalē, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā publisko apspriešanu
Ķekavas novada dome 2014.gada 25.septembrī pieņēmusi lēmumu Nr. 2.§ 7. „Par detālplānojuma projekta „Mežbrenči” un „Mežbrenči-1” Daugmalē, Daugmales pagastā nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam "Mežgravas"
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2011.gada 20.janvāra lēmumu Nr.2.§6.p. „Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamā īpašumā „Mežgravas”, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamajā īpašumā „Mežgravas”, kadastra numurs 8070 008 1960.

Pēdējās izmaiņas: 03/09/2015