Laiks un norises vietas zinību dienā Ķekavas novada skolās


25. augustā, īsi pirms jaunā mācību gada ikgadējā konferencē tikās Ķekavas novada izglītības iestāžu darbinieki.


Ķekavas novada pašvaldība, balstoties uz publiskā iepirkuma rezultātiem, 29. jūlijā noslēgusi līgumu ar uzņēmumu “Siguldas Būvmeistars” par Ķekavas parka 1. kārtas būvniecību.


Ķekavas novada dome nolēma par satiksmes organizācijas maiņu Dzērumu ciematā, Baložos – pie Cālīšpurva ielas un pie Titurgas ezera.


Pilnveido sevi Jauniešu centrā
Sākot ar 12. septembri Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā jauniešiem 8-19 gadu vecumā no ir iespēja pilnveidot savu radošo potenciālu un zināšanas septiņos neformālās mācīšanās nodarbību pamata ciklos. Pieteikšanās nodarbībām līdz 9. septembrim.
Atvadu vārdi Jurim Ķilkutam
22.augustā, kad naktīs zemei pāri līst zvaigžņu lietus, pa spožu zvaigznes ceļu ir aizgājis bezgala gaišs Ķekavas cilvēks – Juris Ķilkuts( 1971. 2.02. – 2016. 22.o8.) Sirsnīgs, atsaucīgs draugs, izpalīdzīgs kolēģis un fotogrāfijas mākslas meistars.
Iedzīvotāji tiek aicināti izteikt savu viedokli par Daugmales ģērboni
Daugmales iedzīvotāji tiek aicināti izteikt savu viedokli par Daugmales ģērboni. Ir izstrādāti četri ģērboņa varianti. Kurš no četriem variantiem tiks apstiprināts, ir atkarīgs arī no sabiedrības viedokļa. Balsošana notiks no 2016. gada 13. septembra līdz 20. septembrim, tikšanās un ģērboņa variantu sabiedriskā apspriešana 2016. gada 19. septembrī plkst. 19.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā.
Mobilais mamogrāfs Ķekavā 23. septembrī
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 23.septembrī pie Ķekavas ambulances, Gaismas iela 15.
Mežavairogos norisināsies septītais adoptēto un patversmju suņu salidojums
28. augustā dzīvnieku patversmē "Mežavairogi" jau septīto gadu pēc kārtas notiks suņu izstāde “Saimniek, kāpēc tu mani nemeklē?”. Izstādē laipni aicināti piedalīties visi suņi ar ģimenēm, it īpaši tie, kuri ir adoptēti, atrasti, izglābti vai arī vēl joprojām atrodas patversmēs vai pagaidmājās.
Paziņojums par detālplānojuma apstiprināšanu
Saskaņā ar Ķekavas novada domes sēdes lēmumu „Par detālplānojuma “Lauku iela 1 un Lauku iela 5”, Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā apstiprināšanu”
Paziņojums par detālplānojuma grozījumu izstrādes uzsākšanu
Saskaņā ar Ķekavas novada domes lēmumu „Par detālplānojuma “Lejas Strautiņi” grozījumu izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā Mēness iela 4, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā" uzsākta detālplānojuma grozījumu izstrāde
Ikvienam novada iedzīvotājam pieejams smaiļošanas inventārs
Realizējot LEADER projektu „Ūdensprieki ikvienam” un saņemot Lauku atbalsta dienesta ELFLA finansējumu, Biedrība „Solis tuvāk” 2015.gada maijā ir iegādājusies smaiļošanas inventāru: 6 Roto Calipso laivas aprīkotas ar airiem un peldvestēm.
Sakarā ar ielu remontdarbiem īslaicīgi satiksmes ierobežojumi
Šonedēļ tiks uzsākta ielas seguma maiņa Meistaru ielā, Valdlaučos, kā arī turpināsies pērn uzsāktais remonts Nākotnes ielā, Ķekavā, posmā Dienvidu ielas līdz pagājušajā gadā uzklātajam asfaltam. Aicinām ievērot norādes par pagaidu satiksmes ierobežojumiem!
Dome lemj par Lapenieku ciema notekūdeņu problēmas risināšanu
11. augustā Ķekavas novada dome lēma par tālāko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu Lapenieku ciemā.
Ķekavas novadu pievieno Āfrikas cūku mēra riska zonai
Valdība otrdien, 2. augustā, lēma paplašināt Āfrikas cūku mēra riska zonu teritoriju Latvijā. Papildus jau noteiktajiem novadiem un pagastiem tagad ĀCM pirmā riska zonā ietilpst arī Baldones, Bauskas, Iecavas, Ķekavas un citi novadi.
Rīgas plānošanas reģions: 2030.gadā reģionā varētu dzīvot 1,1 miljons iedzīvotāju un iekšzemes kopprodukts varētu pieaugt par 30%
Rīgas plānošanas reģions (RPR) kopā ar nozares ekspertiem plānošanas reģiona ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas ietvaros izstrādājis vīziju, kā reģions attīstīsies līdz 2030.gadam. Tā paredz, ka 2030.gadā Rīgas plānošanas reģiona administratīvā nozīme Baltijas ekonomikā kļūs vēl lielāka.
Paziņojums par Ķekavas apvedceļa būvniecības ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu
Paredzētās darbības nosaukums: valsts galvenā autoceļa A7 Rīga-Bauska-Lietuvas robeža (Grenctāle) posma no 7,90 km līdz ~25,0 km apvedceļa (Ķekavas apvedceļa) būvniecība.
Paziņojums par detālplānojuma „Dārznieki” publisko apspriešanu
Detālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 21.07.2016. lēmumu Nr.2.§2.p. (prot. Nr. 21.) „Par detālplānojuma „Dārznieki” projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Uz Ķekavas novadu pārceļ Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Rīgas biroju
Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) Tehniskās uzraudzības departamenta Rīgas reģiona nodaļas Rīgas birojs no pirmdienas pārcelsies uz jaunām telpām izstāžu kompleksā "Rāmava", Ķekavas pagasta Valdlaučos.
Mākslas skolas absolventu darbu izstāde
Ķekavas Kultūras nama svinību zālē no 7. jūnija - 31. augustam apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20. izlaiduma absolventu skolas nobeiguma darbu izstāde.
Kapusvētki Ķekavas novadā
Kapusvētki Ķekavas novadā 2016. gadā. Par norises vietām un laiku lasiet vairāk!
Tirdziņiem var pieteikties Tūrisma koordinācijas centrā
Interesentus, kuri ar savu produkciju vēlas piedalīties Ķekavas novada pašvaldības rīkotajos tirdziņos, lūdzam sazināties ar Tūrisma koordinācijas centru. Tālr. 67935826, 27017333; e-pasts: turisms@kekava.lv. Pieteikuma anketu var aizpildīt Tūrisma koordinācijas centra interneta vietnē.
  Drukāt