Maijā atsāks Gaismas ielas atjaunošanas darbus

Kā informē būvuzņēmējs SIA "Union Asphalttechnik", 15. maijā tiks atsākti Gaismas ielas rekonstrukcijas darbi, kurus iesāka veikt 2017. gada oktobrī. Būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums, kas bija nepieciešams nepiemērotu laikapstākļu dēļ ir beidzies un būvdarbus plānots pabeigt mēneša laikā.
 

Pagājušajā gadā Gaismas ielas sakārtošanas ietvaros tika pabeigta koku zāģēšana, celmu nofrēzēšana, uzsākta ceļu nomaļu grunts uzauguma noņemšana, kā arī veikta ceļa betona apmaļu nojaukšana, nomaiņa un jaunu apmaļu uzstādīšana.
 

Maijā paredzēts pabeigt rudenī iesāktos būvdarbus, kā arī veikt ceļa seguma atjaunošanas darbus. Būvdarbu laikā iespējami nelieli satiksmes organizācijas ierobežojumi, nepieciešamības gadījumā satiksme tiks regulēta ar luksoforu un/vai regulētāju palīdzību, īslaicīgi var būt apgrūtināta piekļuve blakus esošajiem īpašumiem.
 

Gaismas iela ir viena no VAS “Latvijas Valsts ceļi” īpašumā esošajām novada ielām. Būvdarbi objektā "Valsts vietējā autoceļa V6 Ķekava – Plakanciems posma km 0,00 – 1,12 seguma atjaunošana" tika uzsākti 2017. gada 16. oktobrī un pēc tehniskā pārtraukuma noslēgšanās būvprojektu plānots pabeigt jūnija laikā.
 

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām minētajā ceļa posmā.

 

Sabiedrisko attiecību daļa

03.05.2018.

 

  Drukāt