Biznesa inkubators aicina uz jauno uzņēmēju POP-UP izstādi

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators ielūdz uz gada noslēguma pasākumu “POP-UP”, kas norisināsies 7. un 8. decembrī Jūrmalā. Ikviens interesents aicināts apmeklēt meistarklases un vietējo uzņēmēju ražojumu izstādi, kurā piedalīsies arī uzņēmēji no Ķekavas novada.

 

Kā informē LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora projektu vadītāja Santa Paegle, 7. - 8. decembrī plkst. 14.00 – 20.00 LIAA Jūrmalas biznesa inkubators vērs durvis jauno uzņēmēju un biznesa ideju autoru “POP-UP” izstādei, aicinot ikvienu interesentu apskatīt un uz savas ādas izbaudīt vietējo ražotāju darinājumus, novērtēt jaunās biznesa idejas un bez maksas piedalīties meistarklasēs bērniem un pieaugušajiem.

 

Paralēli norisināsies Andžeja Grauda Bungu skolas meistarklase, Ilzes Kūku Darbnīcas piparkūku mājiņu veidošana un The Beard Barbershop bārdas korekcijas meistarklases vīriešiem. Savus darinājumus izstādīs vairāki kosmētikas ražotāji - Vegan fox, Silmachy Remedies, Kazas Laukos, BE.LOVED un The Beard Cosmetics, aksesuāru zīmols 3wk upcycled, apģērbu un stila meistares Amulettas. Ar gardumiem cienās Smalkais Muslis, Gi Line un Kūku muzejs.

 

Vides iekārtošanas risinājumu veidotāji Labie Koki Konstruē parādīs, kā kokam tiek dota otrā elpa. Tāpat varēs izmēģināt Rubberis gumijas flīzes, kas top no nolietotām auto riepām. Savukārt Beach Locker veidotāji pastāstīs par gudrajām mantu novietnēm, ko drīz, iespējams, varēs redzēt arī Jūrmalas pludmalēs.

 

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators atbalsta jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus no inkubatora reģioniem, piedāvājot konsultācijas, izglītojošus seminārus un tīklošanās pasākumus. Inkubācijas programmā iespējams iegūt līdzfinansējumu un grantus biznesa idejas tālākai attīstībai. Pasākuma laikā interesenti varēs konsultēties arī par Jūrmalas biznesa inkubatora piedāvātajām iespējām ikvienam uzņēmīgajam.

 

 

Sabiedrisko attiecību daļa

27.11.2017.

 

  Drukāt