Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ķekavas novada Jauno ideju centra ēkai nosvinēti Spāru svētki

Šodien, 15. janvārī, Ķekavas novada Jauno ideju centra Spāru svētkos ēkas jumta korē tika pacelts vainags, tādējādi simbolizējot ēkas ilgmūžību un izturību, kā arī apliecinot, ka mājas būvniecības process ir savā augstākajā punktā — ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija, uzslietas spāres un pabeigti visi smagākie darbi.

Ķekavas novada skolēni 2018. gadā aktīvi piedalījušies Latvijas kultūrtelpas izzināšanā

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros, no 2018. gada septembra līdz decembrim Ķekavas vispārējās izglītības iestāžu skolēni piedalījušies vairāk kā 20 pasākumos, lai izzinātu un klātienē pieredzētu Latvijas vērtības un kultūrtelpu.

Daugmales pamatskolā pārbūvēs telpas

Pieaugot skolēnu skaitam un stājoties spēkā MK grozījumiem par higiēnas prasībām skolās, Daugmales pamatskolā paredzēta telpu pārbūve, lai nodrošinātu klašu telpu platību atbilstību skolēnu skaitam.

Iznācis šī gada pirmais pašvaldības informatīvais izdevums

Iznācis pašvaldības informatīvā biļetena "Ķekavas Novads" janvāra numurs. Jaunajā izdevumā aicinām lasīt par novada vizuālās identitātes izstrādi, dienas centra sociālās aprūpes pakalpojumu pieejamības veicināšanu, LED apgaismojumu novadā un citām aktualitātēm. Kā ierasts, gada pirmajā izdevumā apkopoti arī novada domes deputātu viedokļi un vēlējumi šim gadam.