Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā uzsāk darboties Jauno Līderu klubs

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs uzsāk Jauno Līderu kluba aktivitāšu organizēšanu jauniešiem. Jauno Līderu klubs (turpmāk - JLK) ir ikmēneša aktivitāte, radīta ar mērķi veidot atbalsta platformu novada aktīvajiem jauniešiem un iesaistīt viņus savas un vietējās sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā novadā, kā arī veicināt Ķekavas novada jauniešu saturīgu brīvā laika pavadīšanu caur neformālo mācīšanos un kompetenču attīstību.

Uzsāk veselības profilakses pasākumu ciklu

22.februārī plkst. 15.30 Ķekavas kultūras nama viesību zālē notiks pirmais no bezmaksas veselības profilakses pasākumiem, kurā uzstāsies divi ārsti- gastroenteroloģe Ilona Vilkoite un ginekoloģe Katrīna Kalniņa. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt par gremošanas sistēmas (kuņģa, kolorektālo) un reproduktīvās sistēmas (olnīcu, dzemdes kakla, krūšu) onkoloģiju, kā arī uzdot jautājumus speciālistēm.

Ķekavas novads paaugstina līdzfinansējuma apmēru privātajām pirmsskolas izglītības iestādēm

2019.gada 30.janvāra sēdē Ķekavas novada dome apstiprinājusi jaunus pašvaldības līdzmaksājuma apmērus par bērniem privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs.

Lielā Talka notiks 27.aprīlī

Šogad Lielā Talka notiks 27.aprīlī un tajā aicināsim cilvēkus ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos vācot šķirot. Tas tiks darīts, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu kā videi bīstamu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos.